Atostogos Sardinijoje rugsėjį: kelionė iš Vilniaus, bagažas, pervežimas ir savaitė apartamentuose – 378 €! (nebegalioja)

Antroji pagal dydį Viduržemio jūros sala Sardinija rugsėjį žada šiltą (apie 22˚C vidutinė temperatūra), kontrastingą ir užburiantį – paplūdimiais, kraštovaizdžiu, istorine architektūra... Iš anksto planuojamos atostogos rudeniui vilioja išskirtinai žema kaina! Tiesioginis skrydis su registruotu bagažu, pervežimu ir savaitės apgyvendinimu apartamentuose Sardinijoje – tik 378 €!

Kaljaris, Sardinija
Nuotraukos autorius – „123rf.com”.  Kaljaris, Sardinija

Kelionės organizatorius: „Tez Tour“

Apie viešbutį:

Costa Rei Apts – apartamentų kompleksas Costa Rei kurorte, išsidėstęs apie už 500-1200 m nuo viešo smėlio paplūdimio (atstumas priklauso nuo kotedžo vietos) ir apie 70 km nuo Kaljario oro uosto. Apgyvendinimas apartamentuose yra labai patogus norintiems ramaus poilsio bei planuojantiems dažnas išvykas į ekskursijas ar savarankiškas keliones po salą, tradicinio maisto ragavimą vietinių gyventojų pamėgtose vietose.

Apartamentų teritorijoje yra nemokama automobilių stovėjimo aikštelė, o už papildomą mokestį galėsite pramogauti baseine, tinklinio, teniso ir futbolo aikštelėse. B tipo apartamentai-kambariai yra 1-ame arba 2-ame aukšte, juose rasite miegamąjį su dviviete lova, svetainę su sofa-lova, virtuvėlę ir vonios kambarį, priklausomai nuo aukšto dar gali būti balkonas, veranda ar terasa. Už papildomą mokestį kambaryje galėsite naudotis oro kondicionieriumi ir indaplove.

Apartamentai pritaikyti apsistoti dviem-keturiems asmenims.

 

Į pasiūlymą įskaičiuota:

 • tiesioginis skrydis Vilnius-Kaljaris-Vilnius,
 • rankinis ir registruotas bagažas,
 • pervežimas oro uostas-viešbutis-oro uostas,
 • 7 nakvynės apartamentuose „Costa Rei Apts“,
 • kelionių organizatoriaus atstovo paslaugos kryptyje.

Į pasiūlymą neįskaičiuota:

 • maitinimas viešbutyje,
 • miestų turistiniai mokesčiai,
 • apgyvendinimo užstatas, grąžinamas išvykstant (100 €),
 • kai kurios paslaugos apartamentuose (patalynė, rankšluosčiai ir kt. – teirautis agentūroje),
 • kelionės ir medicininių išlaidų draudimas,
 • asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Prieš kelionę verta užsisakyti:

 
Automobilių nuomą
Užsisakyk internetu
 
Parkavimą oro uoste
Užsisakyk internetu
 
Kelionės draudimą
Sužinok daugiau
 

Pastabos:

 • pasiūlymų skaičius už nurodytas kainas yra ribotas;
 • galimos ir kitos kelionės datos bei viešbučiai pagal Jūsų pageidavimą;
 • už papildomą mokestį galime užsakyti ir kitas norimas paslaugas – maitinimą lėktuve, automobilio nuomą, kelionės ir sveikatos draudimą, ekskursijas ir kitas pramogas;
 • kelionės kaina ir sąlygos gali keistis. Teiraukitės agentūroje.

Kuo Sardinija vilioja?

Įspūdingos pakrantės. Sala traukia poilsiautojus bei natūralaus gamtos grožio ieškotojus savo išskirtinio grožio pakrantėmis ir skaidriais žalsvai melsvais vandenimis – keliaudami po salą aptiksite ir labai populiarių, ir laukinių paplūdimių, padengtų biriu smėliu, akmenimis ar uolėtų. Kai kuriuos iš jų pasieksite lengvai, o į kai kuriuos galėsite vykti kaip į žygį, todėl rojaus paplūdimius norėsite atrasti vėl ir vėl. Lankydamiesi Algero mieste nepraleiskite progos pamatyti Neptūno grotą – ir olomis, ir urvais vadinamą 4 km ilgio gamtos kūrinį iš stalaktitų ir stalagmitų. Ją galėsite pasiekti per 20 min. kursuojančiais laivais arba laiptuotu takeliu žemyn.

Istorinis palikimas. Besižavintys archeologija turi pamatyti Sardinijos simboliu laikomus Nuragi – megalitinius rūmus, išlikusius nuo 1900-730 m. pr. Kr. Jų suskaičiuojama iki 7000, o tikima buvus net 10 000, tad atostogaujant bent vienas tikrai pasitaikys netoliese. Olbijos mieste rasite archeologijos muziejų, lankydamiesi Kaljaryje aplankykite nuo XIV amžiaus stūksančius didžiulius miesto gynybinius bokštus Torre di San Pancrazio ir Torre dell‘Elefante, o netoli Pulos miestelio dūla kartaginiečių ir romėnų palikti griuvėsiai.

Kulinarinės tradicijos. Sardinijoje kiekviena vietovė turi savo „braižo“ mėsos bei žuvies patiekaluose, jums pasiūlys vietinio sūrio, dešrelių bei alyvuogių, tačiau būtinai turite paskanauti tradiciniais tapusių Casu Marzu (pūdyto sūrio), patiekalų su malloreddus makaronais, seadas (deserto iš šviežio sūrio ir medaus) bei viską užgerti vietiniu vynu ar stikline atšaldyto Mirto likerio.

 

Į viršų