8 priežastys, kodėl prieš atostogas būtina nusipirkti pilną kelionių draudimą

Keliaujant atostogauti į tolimesnius ar artimesnius kraštus būtina įsigyti kelionių draudimą. Net ir mažos bei nereikšmingos detalės gali sugadinti kelionę, o ką jau kalbėti apie rimtesnius iššūkius, traumas ir ligas. Todėl pateikiame jums 8 priežastis, kodėl keliaujant į tolimiausius pasaulio kraštus, ar į Turkiją, Pietų Europos kurortus ir net kaimynines šalis verta pasirūpinti visapusišku kelionių draudimu.

1. Skrydžių atšaukimas

Nors tai nėra pasaulio pabaiga, tačiau skrydžių atšaukimas dar net neprasidėjus kelionėms gali rimtai sugadinti jūsų atostogas. O nesame apsaugoti ir nuo sunkių įvykių mūsų gyvenime, kurie verčia neišvykti atostogauti. Todėl kelionių draudimas skrydžių atšaukimo atveju jums palengvins ir pinigų susigrąžinimą, ir skrydžio pakeitimus. Gal atkelsite atostogas, tačiau su kelionių draudimu bent neprarasite pinigų.

Oro uoste miegantis vyras
Nuotraukos autorius – „123rf.com”.  Oro uoste miegantis vyras

2. Medicininis gydymas

Daugeliu atveju kelionės praeina be jokių nesklandumų ir didelių sveikatos sutrikimų, tačiau prireikus medikų pagalbos svečiose šalyse, tai gali pareikalauti ir daug laiko, jėgų, ir galybės pinigų. Daugelyje turistinių ir egzotinių šalių pragyvenimas nėra brangus, tačiau medikų paslaugos labai nepigios. Todėl medicininių išlaidų draudimas – būtiniausia priemonė jūsų sėkmingoms atostogoms.

3. Nelaimingas atsitikimas

Tai blogiausia, kas gali atsitikti per atostogas, todėl visada verta kelionėje turėti ir šį nelaimingų atsitikimų draudimą, kad didelės nelaimės atveju gautumėte ne tik gydymą už medicininių išlaidų draudimą, tačiau ir kompensaciją už nelaimingų atsitikimų draudimą. Tuo ypač patartina pasirūpinti besiruošiant užsiimti ekstremaliu sportu.

4. Atšaukta kelionė

Atšaukus kelionę svarbu atgauti ne tik pinigus už skrydžius, tačiau ir už visas atostogas. Toks draudimas nėra ypač būtinas, tačiau atsitikus netikėtam įvykiui ir tekus nutraukti ar net nepradėti kelionės, jis bent leis išvengti papildomų išlaidų.

5. Pamesti dokumentai

Pamesti asmens dokumentai – didelis stresas kelionės metu. Ir toks kelionės draudimas gali padėti sumažinti išlaidas naujų dokumentų išdavimui. O atgavus pinigus, toks įvykis – pavogtas pasas ar pamesta tapatybės kortelė – vėliau atrodys tik kaip įdomus nuotykis.

6. Asmeninių daiktų ir bagažo praradimas

Keliaujant atostogauti verta įsigyti ir draudimą padengiantį išlaidas bei nesklandumus susijusius su asmeninių daiktų bei bagažo praradimu. Tai drabužių, svarbių prietaisų dingimo ar vagystės atveju atostogų metu palengvins jums gyvenimą. Žinoma, jau įamžintų fotoaparate atostogų įspūdžių draudimas jums nesugrąžins, tačiau piniginės išlaidos sugrįš.

Lagaminas
Nuotraukos autorius – „123rf.com”.  Lagaminas

7. Civilinė atsakomybė

Kaip ir patekus į eismo įvykį čia Lietuvoje privalu turėti automobilio civilinės atsakomybės draudimą, taip panašų verta įsigyti ir keliaujant. Ypač jei keliaujate slidinėti ar užsiimti kita ekstremalia veikla, kur galite nukentėti ne tik jūs, bet ir aplinkiniai. Civilinės atsakomybės draudimas padengs išlaidas susijusias su kitiems žmonėms padaryta netyčine žala per atostogas.

8. Ramybė atostogaujant

Visos anksčiau išvardintos kelionės draudimų galimybės yra tik dėl vieno tikslo – kad jūsų kelionė ir atostogos būtų ramios ir be jokios įtampos. Apsidraudę bent keliais iš šių draudimų sutaupysite laiko, pinigų, energijos ir nervų, bet kokio nesėkmingo įvykio metu. Svarbiausiai turėkite medicininių išlaidų draudimą, o visus kitus rinkitės pagal poreikį.

Poilsis
Nuotraukos autorius – „123rf.com”.  Poilsis
Į viršų