6 dienų kelionė autobusu į Slovėniją! Suderink poilsį nacionaliniame parke prie ežero su ekskursijomis – už 322 €!

Suderinkite poilsį ir pažinimą vienoje kelionėje: pamatykite vieną gražiausių Slovėnijos kurortų Bledą, Karintijos žemės sostinę Austrijoje – Klagenfurtą bei praleiskite net dvi dienas poilsiaudami nacionaliniame parke prie šilto Bledo ežero arba vykdami į papildomas ekskursijas – Vintgaro tarpeklį, Triglavo nacionalinį parką, Italijos uostamiestį Triestą, Miramare pilį bei rekordinio dydžio Gigantiškąją grotą.

Slovėnija. Bledas. Tradicinis laivelis
Nuotraukos autorius – „Novaturas”.  Slovėnija. Bledas. Tradicinis laivelis

Slovėnija
 
Kelios datosTrukmė: 5 naktys

- Kaina asmeniui dviviečiame kambaryje

- Maitinimo tipas – 5 pusryčiai ir 3 vakarienės

322 €

Nurodyta kaina galioja kelionėms šiomis datomis:

Kelionės organizatorius: „Novaturas“

Kelionės programa

1 diena. Lenkija, Čekija
Labai anksti ryte (5 val. iš Vilniaus) išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Pietauti sustojate vienoje iš Lenkijos pakelės užkandinių. Vakare, apie 20-21 val. atvykstate į viešbutį Čekijoje. Nakvynė viešbutyje Brno apylinkėse.

2 diena. Bledas
Pusryčiai. Apie 7 val. išvykstate Slovėnijos link. Kelionė per Austriją. Pietums sustojate viename iš Austrijos pakelėje įsikūrusių restoranų. Po pietų atvykstate į vieną iš gražiausių Slovėnijoje kalnų kurortą Bledą prie Triglavo nacionalinio parko. Tarp kalnų įsiterpusį ledyninės kilmės Bledo ežerą šiltos srovės sušildo iki 24 ˚C. Palei ežerą išsidėstęs miestelis žavi turistus visais metų laikais. *Tradiciniu mediniu laiveliu plaukiate į idilišką salelę ežero viduryje su maža barokine Šv. Marijos bažnytėle arba aplankote *Bledo pilį, iš kurios atsiveria nuostabūs ežero ir kalnų vaizdai. Apie 19 val. atvykstate į viešbutį prie Bledo ežero. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

3 diena. Poilsis arba ekskursija: Vintgaro tarpeklis ir Triglavo nac. parkas, Bohinio ežeras
Pusryčiai. Jūsų pasirinkimas: laisvas laikas poilsiui nacionaliniame parke arba papildoma ekskursija į Vintgaro tarpeklį ir po Triglavo nacionalinį parką.

Ekskursija į Vintgaro tarpeklį ir po Triglavo nac. parką. Visa diena skirta aktyviam poilsiui. Vystate į Triglavo nacionalinį parką, kuriame viešpatauja aukščiausias šalyje Triglavo kalnas (2864 m), dar vadinamas „kalnu su trimis galvomis“. Pasikeliate *keltuvu į Vogelio kalną (1540 m) pasigėrėti kerinčiais slėnio, kalnų ir Bohinio ežero vaizdais; pasivaikštote kalnų takeliais. Vykstate į Bledo kanjoną – 1600 m *Vintgaro tarpeklį, kurį išgraužė Radovnos upės srovė. Gėrėdamiesi stačiomis tarpeklio sienomis bei stiprios srovės sūkuriais, pėsčiomis pasiekiate Šumo krioklį. Vakare, apie 18 val., sugrįžtate į viešbutį.

Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

4 diena. Poilsis arba ekskursija: Triestas, Miramare pilis ir Gigantiškoji grota
Pusryčiai. Jūsų pasirinkimas: laisvas laikas poilsiui nacionaliniame parke arba papildoma ekskursija į Triestą, Miramare pilį ir Gigantiškąją grotą.

Ekskursija į Triestą, Miramare pilį ir Gigantiškąją grotą. Vykstate į Triestą, miestą-uostą Adrijos jūros pakrantėje. Tai svarbus dar II a. pr. Kr. romėnų įkurtas Italijos uostas. Dabartinio miesto istorinė dalis mena Habsburgų imperijos laikus, būtent šios giminės valdymo metais miestas sparčiai išsiplėtė. Pakylate į San Giusto kalvą ir aplankote ant senosios romėnų šventyklos liekanų pastatytą miesto globėjui dedikuotą Katedrą, pasivaikštote promenada, įrengta Adrijos jūros pakrantėje. Aplankote Austrų kvartalą su didžiausia Europoje Vienybės aikšte jūros pakrantėje. Laisvas laikas. Vykstate į vos už 20 km esančią įspūdingą XIX a. *Miramare pilį. Buvusi Maksimiliano Habsburgiečio rezidencija apsupta 22 ha plotą užimančio sodo su gausybe egzotinių augalų. Toliau keliaujate apžiūrėti į Gineso rekordų knygą įrašytos didžiausios pasaulyje lankomos *Gigantiškosios grotos (Grotta Gigante). Teigiama, kad į šios uolos vidų lengvai tilptų Vatikano Šv. Petro bazilika ir aikštė. Vakare, apie 20 val., sugrįžtate į viešbutį.

Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

5 diena. Klagenfurtas
Pusryčiai. Apie 7 val. išvykstate Čekijos link. Pakeliui aplankote Karintijos žemės sostinę, šeštą pagal dydį Austrijos miestą – Klagenfurtą. Atvykus ekskursija po miesto senamiestį: centrinė aikštė, apsupta renesansinių pastatų, XVI a. fontanas skirtas miesto „įkūrėjui“ drakonui, įspūdingi miesto rūmai, kuriuose posėdžiauja Karintijos žemės asamblėja; barokinė Katedra. Tęsiate kelionę per Austriją, Čekiją. Austrijos pakelės restorane sustojate pietų. Į viešbutį atvykstate apie 19 val. Nakvynė viešbutyje Čekijoje, Brno apylinkėse.

6 diena. Kelionė namo
Pusryčiai. Apie 7 val. išvykstate Lietuvos link. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Pietauti sustojate vienoje iš Lenkijos pakelės užkandinių. Lietuvos Respublikos valstybinę sieną kertate apie 22 val.

Slovėnija
 
Kelios datosTrukmė: 5 naktys

- Kaina asmeniui dviviečiame kambaryje

- Maitinimo tipas – 5 pusryčiai ir 3 vakarienės

322 €

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • kelionė autobusu,
 • 5 nakvynės viešbučiuose (3 iš jų nacionaliniame parke),
 • maitinimas – 5 pusryčiai (pagerinti kontinentiniai) ir 3 vakarienės (švediškas stalas),
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa (Blede ir Klagenfurte).

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • draudimas,
 • kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos,
 • arbatpinigiai,
 • pietūs, programoje nepaminėtos vakarienės, gėrimai,
 • miestų turistiniai mokesčiai,
 • asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Papildomos ekskursijos su gidu:

 • ekskursija į Vintgaro tarpeklį ir po Triglavo nac. parką – 35 €,
 • ekskursija į Triestą, Miramare pilį ir Gigantiškąją grotą – 65 €.

Nuolaida užsisakant visas ekskursijas iš karto! Užsisakant šias ekskursijas prieš išvykstant į kelionę, taikoma puiki kaina – tik 80 €!

Prieš kelionę verta užsisakyti:

 
Automobilių nuomą
Užsisakyk internetu
 
Parkavimą oro uoste
Užsisakyk internetu
 
Kelionės draudimą
Sužinok daugiau
 

Pastabos

 • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus ir Kauno. Teirautis dėl išvykimo iš Panevėžio, Šiaulių, Klaipėdos, Marijampolės ir Alytaus.
 • (*) – mokami objektai. Turistas moka pats apie 80 € už visus (*) pažymėtus objektus.
 • Lankomi mokami objektai neįskaičiuoti į ekskursijų kainą.
 • Pasiūlymų skaičius už nurodytas kainas yra ribotas.
 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.
 • Tiksli autobuso kategorija, dydis, valstybinis numeris pateikiami pagal užklausimą.
Slovėnija
 
Kelios datosTrukmė: 5 naktys

- Kaina asmeniui dviviečiame kambaryje

- Maitinimo tipas – 5 pusryčiai ir 3 vakarienės

322 €

Į viršų