4 nakvynės Birštone, 4* viešbutyje „Royal SPA Residence“ su pusryčiais – 119 €!

Atitrūk nuo darbų ir pailsėk Birštone, gamtos apsuptyje! Tavęs lauks grynas oras, puikus maistas, procedūros bei užsiėmimai pagal „Kneipp“ filosofiją, kuri paremta gamtiniais gydymo principais: vandeniu, judėjimu gryname ore, sveikos mitybos, vaistažolių ir harmonijos terapijų junginiu.

SPA degančios žvakės
Nuotraukos autorius – „123rf.com”.  SPA degančios žvakės

Royal SPA Residence
 
2020 07 24 – 07 28 Trukmė: 4 naktys

- Kaina asmeniui dviviečiame Mini Suite tipo kambaryje

- Maitinimo tipas – pusryčiai

119 €

Kelionės organizatorius: „Novaturas“

Apie viešbutį:

Royal SPA Residence 4* – modernus keturių žvaigždučių viešbutis, įsikūręs pačioje Nemuno kilpų regioninio parko širdyje, visai greta didžiausios Lietuvos upės Nemuno. Tai puiki vieta norint pabėgti nuo kasdien mus lydinčio triukšmo ir šurmulio, ieškant ramybės ir gamtos prieglobsčio. Tikrai nebūtina keliauti į tolimas šalis, išleisti krūvą pinigų ir valandų valandas praleisti ankštame lėktuvo salone bei sausakimšuose oro uostuose. Gerai pailsėti galima ir čia, Lietuvoje – juk Royal SPA Residence tam sudarytos puikios sąlygos! Čia puikiai dera ir vienas kitą papildo modernus interjeras, jauki aplinka, erdvūs numeriai, gamtos apsuptis ir įvairių paslaugų gausa: šiuolaikinis SPA centras, baras, jaukus restoranas, sūkurinės vonios, pirtys, kino teatras, stalo tenisas, biliardas, sporto aikštelės ir daugelis kitų. Tai ideali vieta tiek romantiškam įsimylėjėlių poilsiui, tiek visoms kitoms poroms, norinčioms trumpam pamiršti kasdienybę ir pabėgti nuo rutinos.

Į pasiūlymą įskaičiuota:

  • 4 nakvynės 4* viešbutyje „Royal SPA Residence“,
  • Matinimo tipas - pusryčiai.

Į pasiūlymą neįskaičiuota:

  • kelionė į/iš viešbučio,
  • Birštono kurorto mokestis (1 €/asm. už naktį),
  • arbatpinigiai,
  • asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Prieš kelionę verta užsisakyti:

 
Automobilių nuomą
 
Parkavimą oro uoste
 
Kelionės draudimą 
 
Gyvūnų viešbutį 

Pastabos:

  • pasiūlymų skaičius už nurodytą kainą yra ribotas;
  • galimos ir kitos datos bei viešbučiai pagal Jūsų pageidavimą;
  • pasiūlymo kaina ir sąlygos gali keistis. Teiraukitės agentūroje.

Video
GT Media video.  Birstonas, Lithuania

Royal SPA Residence
 
2020 07 24 – 07 28 Trukmė: 4 naktys

- Kaina asmeniui dviviečiame Mini Suite tipo kambaryje

- Maitinimo tipas – pusryčiai

119 €

Savaitgalis

Kai kyla noras pailsėti nuo darbų, paįvairinti kasdienybę, pažymėti svarbią progą, papramogauti, kažką padovanoti ar išskirtinai atšvęsti, tam puikiai tinka savaitgalio kelionės. Pasiūlysime savaitgalio kelionių už gerą kainą ir įgyvendinsime visas idėjas – ar tai būtų įdomi pažintinė kelionė autobusu, trumpa savaitgalio išvyka lėktuvu, ilgojo savaitgalio kelionė per šventes, ar poilsio kelionė savaitgaliui.

Populiaru savaitgalį leisti Europos sostinėse – patogu trumpai keliauti, kai siūlomas tiesioginis skrydis ir geras viešbutis su pusryčiais miesto centre. Tikrai galėsite pasisemti įspūdžių: įtraukia muziejai ir mokslo centrai, vilioja parduotuvės, pakeri architektūra, skulptūros, didingi rūmai, pilys ir bažnyčių bokštai, pramogomis alsuoja miesto šventės ir karnavalai, prie stalo kviečia gurmaniška vietos virtuvė. Dažno turisto mėgiama savaitgalio kelionė į Romą, Paryžių, Briuselį, Madridą, Stokholmą, Oslą, Kijevą, Berlyną – ar jau visur buvai?

Rekomenduojame nebrangiai pasižvalgyti po savaitgaliais lankomiausius Europos miestus: siūlome pigias savaitgalio keliones į Milaną, Neapolį, Nicą, Barseloną, Lvovą, Stambulą, Gdanską ir daugelį kitų – tikrai atrasite, ką ten veikti! O jei norisi iškeisti miestą į salą, drąsiai rinkitės savaitgalio kelionę į Maltą, Korfu ar Maljorką.

Į viršų